© SE&JS ENG  
 


Urmas OttUrmas Ott. Puudutused ja jäljed
Puudutused ja jäljed
Mõtteid

Koostaja Sirje Endre, mõtetevalik Laine Randjärv, Sirje Endre, Elle Veermäe
Kujundus Rein Seppius

136-leheküljeline kogumik “Puudutused ja jäljed” toob teieni valiku mõtteid unustamatu telereporteri Urmas Oti raamatutest, mis on ilmunud aastatel 1994–2012 kirjastuses SE&JS. Sellest raamatust leiate ühe võimaliku vaate mõnele lavatagusele kaadrile ühest keeruliselt elatud oma kogemuste, unistuste, pettumuste, lootuse, sihikindluse ja armastusega. Urmas Ott tõusis legendiks juba oma eluajal, tema isik oli ja jäi siiski alati ümbritsetuks salapäraga. “Kuulsus on meeldiv, kui sa ise ei pea selle all kannatama,” kirjutas ta üheksakümnendatel raamatus “Carte blanche”.


Raamatusse “Puudutused ja jäljed” kogutud mõtete kaudu puutume kokku ehtsa Urmas Otiga, nagu ta päriselt oli: tundlik, enesekriitiline, kirglik, haavatav, romantiline, tark.
Mõtetevaliku “Puudutused ja jäljed” kokkupanijad soovivad, et meie armsad ja truud lugejad kohtuksid seda teost sirvides mitte ainult karismaatilise Urmas Oti, vaid ka iseendaga.


See on õnnelik juhus, et olen saanud kirjutada mõned raamatud, kaasa arvatud see, mida te praegu loete. Olen püüdnud lisada loetavale ka iseennast, jätta endast mingi jälg, enne kui aeg nagu sügisene karge meri selle, mis olnud, olematuks uhub.

––Urmas Ott raamatus „Playback”. 1994.


Urmas Ott tõusis suureks seetõttu, et ta oli loodud selleks.

––Raul Rebane

 

 

 
 

136 lk, fotod
ISBN 978-9949-9844-5-9

 


 
   
 

 

 

 

Avaleht